Wednesday, August 26, 2009

Mimi sakit ..

Saya di dalam wad di KMC Kuantan. Mimi masuk wad kerana sakit sendi celah kangkang dan perut. Ni tengah tunggu untuk jumpa surgeon untuk pastikan apa sebenar penyakitnya . X-ray dan ultrasound dah buat tapi tak de kesan apa2 yang meragukan.

Dia mengadu sakit sejak 2 hari lalu dan pagi tadi memang dia nangis sakit. Pergi klinik di Kemaman doktor refer ke KMC . First time tunggu selesai urusan pemeriksaan 4 jam setengah dan tunggu bilik kosong 4jam setengah dan dapat bilik double dan waiting bilik single dan malam ni memang kena duduk bilik double ni sebab single full .

Harap dia tak hidapi sebarang penyakit . InsyaAllah.

12 comments:

Zareda Norman said...

Kak rina

doa saya buat Mimi agar segalanya dipermudahkan buat mimi. Semoga tak ada penyakit yang serius.

aint-super-woman said...

Hopefully tak ada apa2, bila doktor boleh bagi result? Let us know, ye. InsyaAllah, we will pray for her. And dont forget, you are still on medication kan? Nanti mama dia pulak lupa ambik ubat.

maklang said...

Harap2 tak ada yang membimbangkan.. Doa kami moga mimi sembuh segera...amin..

maklang said...
This comment has been removed by the author.
arsaili said...

salam..moga tiada yg serius...

Kak Elle said...

Kesian nya mimi sakit plak sampai masuk hospital...semoga cepat sembuh dan tiada apa2 yg serious.

moon said...

Salam Kak rina,

Semoga adik mimi cepat sembuh dan tiada apa2 yang serius. InsyaAllah

Zaitun said...

Harap Mimi tak ada penyakit yang serious.Buat Rina semoga cepat sembuh.

suweileh family said...

Akak, harap Mimi tak ada penyakit dan cepat sembuh.

Wslm.

Cat Cat said...

Kak Rina,
I'm praying hard for Mimi. Hopefully, nothing serious. Keep us posted ya.

CJ said...

moga mimi cepat sembuh. kak rina juga jaga kesihatan ekk.

cikMilah said...

Ya Allah , kesiannya dia..semuga Mimi sembuh dan tak ada apa-apa yg serius.